About company DE

Nasza misja i wartości

Jakość/zdrowie

Poprawa stanu zdrowia i komfortu Waszego życia – to nasza misja. Chcemy wytwarzać dla Was produkty probiotyczne najwyższej skuteczności. Dzięki innowacyjnym wdrożeniom i stosowaniu naturalnej biotechnologii uzyskujemy produkty doskonałej jakości i stabilności.

Edukacja

Podejmujemy wszechstronne działania w kierunku edukacji zdrowotnej społeczeństwa i upowszechniania informacji na temat suplementacji i profilaktyki zdrowotnej. W tym celu nieustanie poszerzamy swoją wiedzę na temat pozytywnego wpływu probiotyków na zdrowie człowieka i doskonalimy nasze umiejętności. Publikujemy liczne artykuły w prasie popularnonaukowej, naukowej i portalach internetowych oraz prowadzimy wykłady na konferencjach, podczas warsztatów, spotkań i eventów.


Zorientowani na zdrowie!

Firma Living Food – „żywa żywność”, żywność dla życia – to właśnie nasz cel. Latami staraliśmy się opracować technologię, która umożliwiłaby nam stworzenie linii funkcjonalnych produktów spożywczych zawierających żywe, aktywne szczepy mikroorganizmów probiotcznych.

Dlaczego?

Ponieważ to one, „żywe  i aktywne” bakterie probiotyczne są istotą bioaktywnego wpływu naszych produktów na Wasze zdrowie. Setki prób, setki wyzwań, lata starań. Od zawsze stawialiśmy na doskonalenie jakości, która jest przez nas rozumiana bardzo szeroko.

Efekt?

Ponad 10 lat działalności na rynku, 4 marki, 2 formuły, ponad 20 produktów i co najważniejsze, Wasze zadowolenie i dobre samopoczucie. Nasza załoga to specjaliści w bardzo różnych dziedzinach, jednak łączy nas jedno – pasja i zaangażowanie.

Badania

Stały rozwój to jeden z naszych priorytetów. Cały czas prowadzimy prace badawczo-rozwojowe, dzięki którym coraz szerzej poznajemy pozytywny wpływ naszych preparatów na organizm człowieka – produkty marki Joy Day wykazują stymulujące i ochronne działanie na układ odpornościowy człowieka.

Technologia

Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Konsumentów, wprowadzanie na rynek produktów innowacyjnych to jeden z naszych celów. Nasze produkty powstają zgodnie z green techology oraz technologią zero waste.

Ekologia

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszych produktów, ale także o środowisko, w którym żyjemy. Troska o środowisko naturalne, o naszą planetę jest dla nas bardzo ważna. W naszej firmie korzystamy z odnawialnych źródeł energii – pozyskujemy energię elektryczną ze Słońca.

Certyfikaty

Certyfikat Ekologiczny

[ POBIERZ ]

Wielkopolski Instytut Jakości

[ POBIERZ ]

Certyfikat Jakości Produktu

[ POBIERZ ]

Polska Nagroda Innowacyjności 2018

[ POBIERZ ]

Certyfikat HACCP, GMP, GHP

[ POBIERZ ]

Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2020

[ POBIERZ ]

Certyfikat zaświadczający, że folia do zgrzewarki jest wykonana z surowca pochodzącego w 100% z regranulatu

[ POBIERZ ]

Dobra Firma 2021 – Najlepszy Pracodawca województwa lubuskiego. Nagroda przyznana przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

[ POBIERZ ]