O firmie

Kim jesteśmy?

Firma Living Food powstała 11 lutego 2010 roku. Od tego czasu pracownicy dokładają wszelkich starań, aby oferować konsumentom produkty na bazie składników najwyższej jakości. Intensywna praca nad spełnieniem wszystkich niezbędnych warunków i wymagań, doprowadziła do uzyskania przez firmę Certyfikatu Ekologicznego jesienią 2012 roku.

Po tym czasie, firma wciąż podejmowała działania mające na celu maksymalne zwiększenie jakości oferowanych produktów, a także opracowanie i wprowadzenie probiotycznych nowości. Obecnie asortyment firmy jest szeroki i stale się powiększa. W sprzedaży posiadamy już ponad 20 produktów dedykowanych wszystkim grupom konsumentów: dzieciom i młodzieży, dorosłym kobietom i mężczyznom, osobom starszym, a także sportowcom i osobom po antybiotykoterapii i chemioterapii.

Uzyskanie i potwierdzenie najwyższej jakości, naszych innowacyjnych produktów osiągnęliśmy dzięki wieloletniej współpracy z licznymi ośrodkami naukowymi. Firma nawiązała współpracę z licznymi ośrodkami naukowymi, m. in. z Katedrą Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, z Katedrą Technologii Gastronomicznej i Żywności Funkcjonalnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Wydziałem Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Instytutem Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego w Warszawie.

Firma prowadzi także ścisłą współpracę z licznymi Fundacjami i Stowarzyszeniami: Program Profilaktyki Zdrowotnej Fundacji Im. Zbigniewa Religii, Wielkopolskie Centrum Promocji Zdrowia Sp. z o.o., Fundacja Dlaczego Pomagam z Elbląga, Związek Rolników Ekologicznych BIOPOLSKA z Podlasia, Fundacja Zdrowe Życie „SALUBRITER VIVERE”, a także ośrodkami zdrowia oraz gabinetami dietetycznymi znajdującymi się na terenie 6-ciu województw. Jednocześnie jesteśmy wciąż otwarci na współpracę z nowymi instytucjami.

Nasza misja i wartości

Ogólną misją firmy Living Food poza wytwarzaniem produktów probiotycznych najwyższej skuteczności, jest edukacja zdrowotna społeczeństwa, szczególnie w kontekście suplementacji i profilaktyki probiotycznej.

Podejmujemy w tym celu wszechstronne działania, jako autorzy licznych publikacji w prasie popularnonaukowej i naukowej oraz portali internetowych, a także jako prelegenci na licznych konferencjach naukowych, warsztatach, spotkaniach i eventach.

Copyrights Living-Food 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone