O firmie

O firmie

Nasza misja i wartości

Jakość/zdrowie

Poprawa jakości i komfortu Waszego życia – to nasza misja. Chcemy wytwarzać dla Was produkty probiotyczne i suplementy diety najwyższej skuteczności. Dzięki innowacyjnym wdrożeniom i stosowaniu naturalnej biotechnologii uzyskujemy produkty doskonałej jakości i stabilności.

Edukacja

Podejmujemy wszechstronne działania w kierunku edukacji społeczeństwa i upowszechniania informacji na temat suplementacji i profilaktyki probiotycznej. W tym celu nieustanie poszerzamy swoją wiedzę na temat pozytywnego wpływu probiotyków na zdrowie człowieka i doskonalimy nasze umiejętności. Publikujemy liczne artykuły w prasie popularnonaukowej, naukowej i portalach internetowych oraz prowadzimy wykłady na konferencjach, podczas warsztatów, spotkań i eventów.


Zorientowani na zdrowie!

Firma Living Food – „żywa żywność”, żywność dla życia – to właśnie nasz cel. Latami staraliśmy się opracować technologię, która umożliwiłaby nam stworzenie linii funkcjonalnych produktów spożywczych i suplementów diety zawierających żywe, aktywne szczepy mikroorganizmów probiotcznych.

Dlaczego?

Ponieważ to one, „żywe  i aktywne” bakterie probiotyczne są istotą bioaktywnego wpływu naszych produktów i suplementów diety na Waszą jakość i komfort życia. Setki prób, setki wyzwań, lata starań. Od zawsze stawialiśmy na doskonalenie jakości, która jest przez nas rozumiana bardzo szeroko.

Efekt?

Ponad 11 lat działalności na rynku, 4 marki, 2 formuły, 13 spożywczych produktów probiotycznych (profilaktyka probiotyczna), 16 suplementów diety i co najważniejsze, Wasze zadowolenie. Nasza załoga to specjaliści w bardzo różnych dziedzinach, jednak łączy nas jedno – pasja i zaangażowanie.

Badania

Stały rozwój to jeden z naszych priorytetów. Cały czas prowadzimy prace badawczo-rozwojowe, dzięki którym coraz szerzej poznajemy pozytywny wpływ naszych preparatów probiotycznych oraz suplementów diety na organizm człowieka.

Technologia

Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Konsumentów, wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów i suplementów diety to jeden z naszych celów. Nasze produkty powstają zgodnie z green techology oraz technologią zero waste.

Ekologia

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszych produktów i suplementów diety, ale także o środowisko, w którym żyjemy. Troska o środowisko naturalne, o naszą planetę jest dla nas bardzo ważna. W naszej firmie korzystamy z odnawialnych źródeł energii.

Certyfikaty

Certyfikat Ekologiczny

[ POBIERZ ]

Wielkopolski Instytut Jakości

[ POBIERZ ]

Certyfikat Jakości Produktu

[ POBIERZ ]

Polska Nagroda Innowacyjności 2018

[ POBIERZ ]

Certyfikat HACCP, GMP, GHP

[ POBIERZ ]

Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2020

[ POBIERZ ]

Certyfikat zaświadczający, że folia do zgrzewarki jest wykonana z surowca pochodzącego w 100% z regranulatu

[ POBIERZ ]

Dobra Firma 2021 – Najlepszy Pracodawca województwa lubuskiego. Nagroda przyznana przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

[ POBIERZ ]